خانه / پروژه و پایان نامه / دانلود رایگان پروژه پایانی مهندسی صنایع
دانلود رایگان پروژه پایانی مهندسی صنایع کارت امتیازی متوازن

دانلود رایگان پروژه پایانی مهندسی صنایع

جهت حمایت از ما، لطفا امتیاز این پست را از طریق ستاره های بالا مشخص کنید (فقط بر روی ستاره ها کلیک کنید)

دانلود رایگان پروژه پایانی مهندسی صنایع در رابطه با ارزیابی استراتژی های یک سازمان با کارت امتیازی متوازن. این پروژه دارای 87 صفحه و با فرمت pdf می باشد. مطالعه موردی نیز شرکت های بیمه می باشد. در این پایان نامه به سه مبحث مهم و کلیدی ارزیابی عملکرد، کارت امتیازی متوازن و نقشه استراتژی می پردازد.

ارزیابی عملکرد: دستیابی به اهداف مطلوب که مشروط برمعیارهای مناسب با بهترین شاخص های عملکردی است. علم ارزیابی عملکرد به دو هدف اساسی هدایت می شود: ایجاد معیاری که به طور دقیق میزان عملکرد شغلی یک فرد را ارزیابی کند و یک سیستم ارزشیابی ایجاد کند که یک یا چند کارکرد عملیاتی را در یک سازمان پیش ببرد. 

کارت امتیازی متوازن: کارت امتیازی متوازن یک ابزار مدیریت عملکرد استراتژی است – یک گزارش ساختاری نیمه استاندارد ، که توسط مدیران می توان برای پیگیری اجرای فعالیت ها توسط کارکنان تحت کنترل خود و برای نظارت بر عواقب ناشی از این اقدامات استفاده می شود. ارزیابی از چهار منظر مالی، مشتری، فرایندهای داخلی و یادگیری و رشد. 

ویژگی های مهم تعیین کننده کارت امتیازی متوازن عبارتند از: 

تمرکز آن در برنامه استراتژیک سازمان مربوطه 
انتخاب تعداد کمی از موارد داده برای نظارت
ترکیبی از داده های مالی و غیر مالی.

نقشه استراتژی: یك ساختار منطقی و جامع برای تشریح استراتژی.

نقشه استراتژی یک نمودار است که برای مستندسازی اهداف اصلی استراتژیک توسط یک سازمان یا تیم مدیریتی مورد استفاده قرار می گیرد. این یک عنصر از مستندات مرتبط با کارت امتیازی متوازن است ، و به ویژه مشخصه نسل دوم طراحی های کارت امتیازی متوازن است که برای اولین بار در اواسط دهه 1990 ظاهر شد. اولین نمودارهای این نوع در اوایل دهه 1990 پدیدار شد  و ایده استفاده از این نوع نمودار برای کمک به کارت امتیازی متوازن در مقاله ای توسط Kaplan and Norton در سال 1996 مورد بحث قرار گرفت.

دانلود پروژه پایانی


گیف اشاره 2دوستان عزیز علاوه بر پروژه بالا تعدادی پروژه پایانی مهندسی صنایع در زیر آورده شده است توضیحات این پروژه ها در هر لینک  به صورت PDF قرار داده شده است تا موتورهای جستجو قادر به یافتن پروژه نباشند و دوستان بتوانند به عنوان پروژه پایانی تحویل دهند. بعد از خواندن توضیحات چنانچه تمایل به تهیه پروژه داشتید از لینک خرید می توانید آنلاین پروژه را خرید و دانلود نمایید.

1- پروژه پایانی شماره 1 / قیمت: 35,000 تومان / توضیحات پروژه / لینک خرید

2- پروژه پایانی شماره 2 / قیمت: 30,000 تومان / توضیحات پروژه / لینک خرید

3- پروژه پایانی شماره 3/ قیمت: 30,000 تومان / توضیحات پروژه / لینک خرید

4- پروژه پایانی در رابطه با کانبان / قیمت: 25,000 تومان / توضیحات پروژه / لینک خرید

5- پروژه پایانی در رابطه با مدیریت فرایند در سازمان / قیمت: 22,000 تومان / توضیحات پروژه / لینک خرید

6- پروژه پایانی در رابطه با لجستیک بین الملل / قیمت: 20,000 تومان / توضیحات پروژه / لینک خرید


مطالب مشابه و پیشنهادی

درباره ی مدیر سایت

کارشناسی مهندسی صنایع/کارشناسی ارشد مهندسی صنایع-صنایع/مسلط به مباحث تصمیم گیری چند شاخصه (MADM) در محیط های قطعی و فازی و خاکستری/ مسلط به نرم افزار های Super Decision - Expert Choice - Visual Promethee

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آموزش و مشاوره تکنیک های تصمیم گیری چند معیاره | تماس 09338859181
+