خانه / مطالب ویژه / دانلود نرم افزار سوپر دسیژن (super decision)
نرم افزار سوپر دسیژن با سریال نامبر

دانلود نرم افزار سوپر دسیژن (super decision)

دانلود نرم افزار سوپر دسیژن (super decision)دانلود نرم افزار سوپر دسیژن (super decision)

نرم افزار سوپر دسیژن (Super decision) چیست

نرم افزار سوپر دسیژن تنها نرم افزار رایگان برای حل مدل‌های AHP و ANP (از روش های پرکاربرد تصمیم گیری چند معیاره) است. که توسط بنیاد تصمیمات خلاق (CDF) توسعه داده شده و مدیریت می‌شود. طراحی اولیه این نرم افزار توسط آقای توماس ال ساعتی و همسرش روژان ویتاکر ساعتی در دانشگاه پیتسبورگ آمریکا صورت گرفت. این نرم افزار برای ویندوزهای 7، 8 و 10 طراحی شده است و دارای سریال نامبر رایگان می باشد. این نرم افزار قادر به انجام تمامی مدل های فرایند سلسله مراتبی (AHP) و فرایند تحلیل شبکه ای (ANP) است.

جهت دانلود آن می توانید به سایت اصلی نرم افزار وارد شده و ثبت نام رایگان انجام دهید و نرم افزار را دانلود کنید اما این پروسه ممکن است بسیاری از دوستان آشنایی نداشته باشند بنابراین در این پست نرم افزار super decision با سریال رایگان جهت دانلود قرار داده شده است. نسخه های موجود در سایت اصلی این نرم افزار نسخه 2.8 و 3 می باشد که نسخه 3 آن فعلا beta است و در حالت آزمایشی قرار دارد بنابه تجربه ما نسخه 2.8 کارایی بهتری دارد که در ادامه آورده شده است.

بعد از دانلود نرم افزار، کافیست جهت نصب آن بر روی فایل Setup دانلود کلیک کنید مراحل نصب بسیار ساده می‌باشد فقط کافیست چند next زده شود تا نصب به اتمام برسد. بعد از تمام شدن فرایند نصب، نرم افزار را اجرا میکنیم در این قسمت از ما سریال می‌خواهد که سریال نامبر زیر را وارد کنید. در هر دوره بعد از انقضا، سریال نامبرهای جدید جایگزین می شود.

سریال نامبر: A76C-73VP6-D876

تاریخ انقضا: October 2018


دانلود نرم افزار سوپر دسیژن (super decision) اگر نیازمند مشاوره و یا انجام پروژه خود با نرم افزار SuperDecision هستند با ما تماس بگیرید| 09338859181


مطالب مشابه و مرتبط:

درباره ی مدیر سایت

کارشناسی مهندسی صنایع/کارشناسی ارشد مهندسی صنایع-صنایع/مسلط به مباحث تصمیم گیری چند شاخصه (MADM) در محیط های قطعی و فازی و خاکستری/ مسلط به نرم افزار های Super Decision - Expert Choice - Visual Promethee

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =