خانه / پروژه و پایان نامه / دانلود رایگان پروژه ارزیابی کار و زمان اجاق گاز
پروژه ارزیابی کار و زمان اجاق گاز

دانلود رایگان پروژه ارزیابی کار و زمان اجاق گاز

دانلود رایگان پروژه ارزیابی کار و زمان اجاق گازدانلود رایگان پروژه ارزیابی کار و زمان اجاق گاز

این پروژه ارزیابی کار و زمان مربوط به محصول اجاق گاز شرکت جهان افروز می باشد که در ادامه می توانید به صورت رایگان دانلود کنید. این پروژه در 68 صفحه و در فرمت pdf می باشد. این پروژه ابتدا کارسنجی و سپس زمان سنجی را بررسی کرده است. در قسمت زمان سنجی از روشهای MTM-1 و Stop watch استفاده کرده است. هدف در ارزیابی کار و زمان مطالعه کار و مطالعه زمان است. در مطالعه کار ما با تمرکز و بررسی بر روی فعالیت هایی که در شرکت ها و کارخانجات انجام می شود سعی در ارائه بهترین روش انجام کار هستیم همچنین در این مورد ارگونومی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در بحث مطالعه زمان نیز با بررسی زمان ها به دنبال بهترین روش جهت بهبود در ایستگاههای کاری هستیم.

درس ارزیابی کار و زمان در زمینه مهندسی صنایع بسیار مورد استفاده قرار می گیرد در صورتی که دانشجویان این درس را به خوبی فرابگیرند و تسلط داشته باشند در زمینه صنعت نیز به راحتی قادر به انجام پروژه های بزرگ هستند. بنابراین این درس و تکنیک های آن بسیار در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد.

دانلود پروژه


دانلود رایگان پروژه ارزیابی کار و زمان اجاق گازدوستان عزیز علاوه بر پروژه بالا، یک پروژه ارزیابی کار و زمان با فرمت WORD و در 90 صفحه در لینک زیر قرار داده شده است. این یک پروژه بسیار کامل می باشد که به تمامی مباحث ارزیابی کار و زمان پرداخته است و می تواند به عنوان پروژه این درس بالاترین نمره را کسب کند. ابتدا از طریق لینک زیر توضیحات پروژه را مطالعه نمایید و در صورت تمایل خرید آنلاین کنید. لینک دانلود بعد از پرداخت آنلاین نمایش داده خواهد شد.


درباره ی مدیر سایت

کارشناسی مهندسی صنایع/کارشناسی ارشد مهندسی صنایع-صنایع/مسلط به مباحث تصمیم گیری چند شاخصه (MADM) در محیط های قطعی و فازی و خاکستری/ مسلط به نرم افزار های Super Decision - Expert Choice - Visual Promethee

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + هفت =