خانه / پروژه و پایان نامه / دانلود رایگان پروژه ارزیابی کار و زمان تیرهای بتنی
پروژه رایگان ارزیابی کار و زمان تیرهای بتنی

دانلود رایگان پروژه ارزیابی کار و زمان تیرهای بتنی

دانلود رایگان پروژه ارزیابی کار و زمان تیرهای بتنیدانلود رایگان پروژه ارزیابی کار و زمان تیرهای بتنی

این پروژه ارزیابی کار وزمان با فرمت WORD به صورت کاملا رایگان جهت دانلود قرار داده شده است. این پروژه مربوط به شرکت مازیار صنعت تولید کننده تیرهای بتی می باشد. این پروژه شامل نمودار فرایند عملیات(opc)، جانمایی کارخانه(layout)، دیاگرام جریان(FD )، جداول مربوط به زمانسنجی، جدول زمان مشاهده شد، جدول زمان هر یک از عناصر، جدول خلاصه نتایج، جدول محاسبه نهایی بیکاریهای مجاز و جدول محاسبات استاندارد می باشد. درس ارزیابی کار و زمان از دروس اصلی و تخصصی مهندسی صنایع است که هم در حالا آکادمیک و هم در صنعت بسیار کاربردی است و مورد استفاده قرار می گیرد. در زمان سنجی به دو بحث اساسی کارسنجی و زمان سنجی می پردازیم. در کارسنجی حالا مختلف انجام کار و انتخاب بهینه ترین حالت، و در زمان سنجی بررسی بهترین زمان انجام کار و غیره پرداخته می شود. 

جهت دانلود این پروژه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود پروژه


دانلود رایگان پروژه ارزیابی کار و زمان تیرهای بتنیدوستان عزیز علاوه بر پروژه بالا، یک پروژه ارزیابی کار و زمان با فرمت WORD و در 90 صفحه در لینک زیر قرار داده شده است. این پروژه به صورتی است که عنوان و توضیحات آن مستقیم ذکر نشده است بلکه در لینک زیر توضیحات نیز آورده شده است تا موتورهای جستجو قادر به یافتن آن نباشند و دانشجویان عزیز بتوانند به عنوان پروژه درسی تحویل دهند. ابتدا توضیحات پروژه را مطالعه کنید و در صورت تمایل از طریق لینک خرید آن را تهیه نمایید.


درباره ی مدیر سایت

کارشناسی مهندسی صنایع/کارشناسی ارشد مهندسی صنایع-صنایع/مسلط به مباحث تصمیم گیری چند شاخصه (MADM) در محیط های قطعی و فازی و خاکستری/ مسلط به نرم افزار های Super Decision - Expert Choice - Visual Promethee

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + سه =