تبلیغ دوم صنایع بیست
خانه / پروژه و پایان نامه / دانلود رایگان پروژه ارزیابی کار و زمان تیرهای بتنی
پروژه رایگان ارزیابی کار و زمان تیرهای بتنی

دانلود رایگان پروژه ارزیابی کار و زمان تیرهای بتنی

دانلود رایگان پروژه ارزیابی کار و زمان تیرهای بتنی
4 امتیاز در مجموع 1 رای از 1 تا 5
جهت حمایت از ما، لطفا امتیاز این پست را از طریق ستاره های بالا مشخص کنید (فقط بر روی ستاره ها کلیک کنید)

پروژه ارزیابی کار و زمان

این پروژه ارزیابی کار وزمان با فرمت WORD به صورت کاملا رایگان جهت دانلود قرار داده شده است. این پروژه مربوط به شرکت مازیار صنعت تولید کننده تیرهای بتی می باشد. این پروژه شامل نمودار فرایند عملیات(opc)، جانمایی کارخانه(layout)، دیاگرام جریان(FD )، جداول مربوط به زمانسنجی، جدول زمان مشاهده شد، جدول زمان هر یک از عناصر، جدول خلاصه نتایج، جدول محاسبه نهایی بیکاریهای مجاز و جدول محاسبات استاندارد می باشد. درس ارزیابی کار و زمان از دروس اصلی و تخصصی مهندسی صنایع است که هم در حالا آکادمیک و هم در صنعت بسیار کاربردی است و مورد استفاده قرار می گیرد. در زمان سنجی به دو بحث اساسی کارسنجی و زمان سنجی می پردازیم. در کارسنجی حالا مختلف انجام کار و انتخاب بهینه ترین حالت، و در زمان سنجی بررسی بهترین زمان انجام کار و غیره پرداخته می شود. نقشه جریان در این پروژه به صورت شکل زیر می باشد. در این نقشه کلیه رفت و آمدها و جریانات بین بخش های مختلف تولید آورده شده است از جمله بخش ریخته گری چدن، بخش انبار، ریخته گری آلومینیم، واحد آبکاری و دیگر واحدهای تولید تیرهای بتی آورده شده است.

نقشه جریان ارزیابی کار و زمان

معرفی نمودارهای ارزیابی کار و زمان

در ارزیابی کار و زمان چندین نمودار حائز اهمیت می باشند و یادگیری آن ها بسیار مهم است که در ادامه آورده شده است.

1- نمودار مونتاژ: مراحل مونتاژ يک محصول را از نظر تقدم و تاخر نشان مي دهد. تصويري از ترتيب و توالي اتصال کليه قطعات (خريدني و ساختني) با رعايت ترتيب مونتاژهاي فرعي به خط مونتاژ اصلي است.

2- نمودار فرایند عملیات (OPC): نمودار فرآيند عمليات نشان دهنده تمامی مراحل تولید قطعه از هنگامی که ماده اولیه وارد تا هنگامی که محصول خارج می شود. اين نمودار نشان دهنده تقدم و تاخر تمام عمليات و بازرسي هاي موجود در يک فرآيند ساخت و مونتاژ است. نمودار فرآيند عمليات از ترکيب جدول فرآيند عمليات و نمودار مونتاژ بدست مي آيد. در زیر نمونه ای از نمودار فرایند عملیات آورده شده است.

نمونه نمودار فرایند عملیات

3- نمودار فرایند جریان (FPC): این نمودار مشابه جدول فرایند عملیات است با این تفاوت که در این نمودار FPC از علامت های زیر نیز استفاده می شود. یعنی عملیات، حمل و نثل، انبار، تاخیر و بازرسی آورده می شود.

علامت های نمودار fpc

جهت دانلود این پروژه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود پروژه


گیف اشاره 2دوستان عزیز علاوه بر پروژه بالا، یک پروژه ارزیابی کار و زمان با فرمت WORD و در 90 صفحه در لینک زیر قرار داده شده است. این پروژه به صورتی است که عنوان و توضیحات آن مستقیم ذکر نشده است بلکه در لینک زیر توضیحات نیز آورده شده است تا موتورهای جستجو قادر به یافتن آن نباشند و دانشجویان عزیز بتوانند به عنوان پروژه درسی تحویل دهند. ابتدا توضیحات پروژه را مطالعه کنید و در صورت تمایل از طریق لینک خرید آن را تهیه نمایید.


اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی

درباره ی مدیر سایت

کارشناسی مهندسی صنایع/کارشناسی ارشد مهندسی صنایع-صنایع/مسلط به مباحث تصمیم گیری چند شاخصه (MADM) در محیط های قطعی و فازی و خاکستری/ مسلط به نرم افزار های Super Decision - Expert Choice - Visual Promethee

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف 85 درصدی فیلم آموزش زمان سنجی به مناسبت سال جدید به مدت محدودجهت دانلود کلیک کنید
+