خانه / پروژه و پایان نامه / دانلود رایگان پروژه اقتصاد سنجی با نرم افزار ایویوز
دانلود رایگان پروژه اقتصاد سنجی با ایویوز eviews

دانلود رایگان پروژه اقتصاد سنجی با نرم افزار ایویوز

دانلود رایگان پروژه اقتصاد سنجی با نرم افزار ایویوزدانلود رایگان پروژه اقتصاد سنجی با نرم افزار ایویوز

نرم افزار ایویوز ( Eviews) یکی از نرم افزار اقتصاد سنجی می باشد. جهت دانلود رایگان نمونه پروژه اقتصاد سنجی که با نرم افزار ایویوز انجام شده است بر روی لینک زیر کلیک کنید. نرم افزار ایویوز از نرم افزارهای مهم اقتصادسنجی است که در مهندسی صنایع و اقتصاد بسیار استفاده می شود.

دوستان عزیز دو پروژه دیگر اقتصاد سنجی که با نرم افزار ایویوز (eviews) انجام شده است در لینک های زیر قرار داده شده است. این دو پروژه به هم دارای فایل WORD گزارش و فایل نرم افزاری می باشند و قابل ارائه به عنوان پروژه درسی نیز می باشند. توضیحات و مبلغ این دو پروژه در زیر آورده شده است قیمت واقعی این پروژه ها حداقل 300 هزارتومان می باشد. اما در این سایت با یک دهم قیمت واقعی قرار داده شده است.

دانلود رایگان پروژه اقتصاد سنجی با نرم افزار ایویوز


1- پروژه “عوامل موثر بر نرخ ارز در ایران” با استفاده از Eviews

قیمت: 25,000 تومان


2- پروژه شماره 2 اقتصاد سنجی با استفاده از نرم افزار Eviews – توضیحات این پروژه در لینک زیر در قالب عکس آورده شده است تا موتورهای جستجو قادر به یافتن آن نباشند و دانشجویان به راحتی بتوانن به عنوان پروژه درسی تحویل دهند.

قیمت: 30,000 تومان


مطالب مشابه و مرتبط

درباره ی مدیر سایت

کارشناسی مهندسی صنایع/کارشناسی ارشد مهندسی صنایع-صنایع/مسلط به مباحث تصمیم گیری چند شاخصه (MADM) در محیط های قطعی و فازی و خاکستری/ مسلط به نرم افزار های Super Decision - Expert Choice - Visual Promethee

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *