تبلیغ دوم صنایع بیست
خانه / پروژه و پایان نامه / دانلود رایگان پروژه اقتصاد سنجی با نرم افزار ایویوز
دانلود رایگان پروژه اقتصاد سنجی با ایویوز eviews

دانلود رایگان پروژه اقتصاد سنجی با نرم افزار ایویوز

توجه: در انتهای این پست دو پروژه ویژه اقتصاد سنجی که در نرم افزار ایویوز پیاده سازی شده است قرار داده شده که جهت دسترسی سریع به انتهای این مطلب اینجا را کلیک کنید.

نرم افزار ایویوز

نرم افزار ایویوز ( Eviews) یکی از نرم افزار اقتصاد سنجی می باشد. این نرم افزار اقتصاد سنجي براي اولين بار در شکل نرم افزار TSP که تحت سیستم عامل داس راه اندازي مي شد در سال 1981 وارد بازار شد. به دنبال آن نسخه های بالاتر TSP طراحي شد که آخرین نسخه آن 7 بود. با رایج شدن سیستم عامل ویندوز و سایر نرم افزارهای اقتصادی دیگر و صفحه گسترده هاي تحت محيط ويندوز محققین به فکر طراحی اولین نسخه از نرم افزار مذکور تحت محیط ویندوز در سال 1994 افتادند که نتیجه آن همان نرم افزار Eviews بود.

قابلیت های نرم افزار ایویوز

  • سهولت در وارد کردن و تصحیح داده ها، ایجاد سريهاي جدید از سریهاي موجود قبلي، سهولت امکان نقل و انتقال داده ها از محیط مذکور به سایر صفحه گسترده هاي تحت ویندوز.
  • ترسیم سریها به صورت دیاگرامها و نمودارهاي خطي و میله ای و غیره با امکانات سفارشي
  • تخمین معادلات و انجام رگرسیون با روشهاي sls، Ls ، لاجیت و پروبیت، توبیت و غیره.
  • انجام انواع آزمون هاي مربوط به ضرایب (محدودیت روي ضرایب والد Wald، افزودن متغيرهاي حذف شده و حذف متغيرهاي اضافي) جملات پسماند (ناهمساني، خودهمبستگي و …) و آزمون هاي تصریح (آزمون ریست رمزي) و تصریح (آزمون شکستگی یا تغیر ساختاري چاو و..).
  • تخمین خطي و غيرخطي سيستمهاي معادلات – تخمین و تجزیه و تحلیل سیستمهاي خود رگرسیون برداري VAR و ایجاد و برازش معادله تصحیح خطا.
  • انجام انواع آزمونهاي مربوط به سري ها بصورت انفرادي و گروهي از جمله بررسي ايستايي و ناایستايي سري ها با انجام آزمون ریشه واحد دیكي – فولر و فلیپس – پرون، آزمون هم انباشتگي و بررسي رابطه بلندمدت و کوتاه مدت بین سري ها به روش یوهانسن و بررسي رابطه علیت گرنجر بین سري ها و غیره.
  • بدست آوردن آمارهاي توصيفي داده ها (همبستگي، کوواریانس، خود همبستگي، همبستگي متقاطع و…)

جهت دانلود رایگان نمونه پروژه اقتصاد سنجی که با نرم افزار ایویوز انجام شده است بر روی لینک زیر کلیک کنید. نرم افزار ایویوز از نرم افزارهای مهم اقتصادسنجی است که در مهندسی صنایع و اقتصاد بسیار استفاده می شود.

دریافت فایل


گیف اشاره 2دوستان عزیز دو پروژه دیگر اقتصاد سنجی که با نرم افزار ایویوز (eviews) انجام شده است در لینک های زیر قرار داده شده است. این دو پروژه به هم دارای فایل WORD گزارش و فایل نرم افزاری می باشند و قابل ارائه به عنوان پروژه درسی نیز می باشند. توضیحات و مبلغ این دو پروژه در زیر آورده شده است قیمت واقعی این پروژه ها حداقل 300 هزارتومان می باشد. اما در این سایت با یک دهم قیمت واقعی قرار داده شده است.مهندسی صنایع بیست


1- پروژه “عوامل موثر بر نرخ ارز در ایران” با استفاده از Eviews

قیمت: 25,000 تومان


2- پروژه شماره 2 اقتصاد سنجی با استفاده از نرم افزار Eviews – توضیحات این پروژه در لینک زیر در قالب عکس آورده شده است تا موتورهای جستجو قادر به یافتن آن نباشند و دانشجویان به راحتی بتوانن به عنوان پروژه درسی تحویل دهند.

قیمت: 30,000 تومان


مطالب مشابه و مرتبط

  • پروژه اقتصاد سنجی
  • دانلود پروژه ایویوز (eviews)
  • پروژه اقتصاد سنجی با نرم افزار ایویوز
4٫9

درباره ی مدیر سایت

کارشناسی مهندسی صنایع/کارشناسی ارشد مهندسی صنایع-صنایع/مسلط به مباحث تصمیم گیری چند شاخصه (MADM) در محیط های قطعی و فازی و خاکستری/ مسلط به نرم افزار های Super Decision - Expert Choice - Visual Promethee

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − یک =

مشاوره و انجام تخصصصی پروژه ها، مقالات و پایان نامه های تصمیم گیری چند معیاره | تماس 09338859181
+