خانه / کتاب / کتاب طرح کسب و کار (Business Plan) + پروژه های آماده طرح کسب و کار و فرم خام Business Plane
کتاب طرح کسب و کار business plan

کتاب طرح کسب و کار (Business Plan) + پروژه های آماده طرح کسب و کار و فرم خام Business Plane

طرح کسب و کار (Business Plan) بیزینس پلن
یک کارآفرین می گوید: تا چیزي نوشته نشود، وجود نخواهد داشت.
کارآفرینی و ایجاد هر نوع کسب و کار جدید اغلب با مخاطراتی همراه می باشد. این موضوع اهمیت استفاده از یک نقشه و الگوي مناسب براي انجام مطالعات و بررسی جامع قبل از شروع فعالیت و به حداقل رسانیدن این مخاطرات و آسیب ها را آشکار می سازد.
برنامه کسب و کار به عنوان ابزاري براي پیش بینی و مدیریت بهتر کسب و کارهاي موجود و یا جدید می باشد. این کار از طریق توجه به اولویت ها، نظارت و ارزیابی پیشرفت کار و کمک به دستیابی اهداف از پیش تعیین شده صورت می گیرد. اینچنین طرحی، کارآفرینان را قادر می سازد تا در مراحل مختلف کسب و کار آمادگی هاي لازم را براي پیشبرد برنامه ها به دست آورند.

یک طرح کسب و کار نوشته اي توصیفی و جامع در مورد کسب و کار یک موسسه است. این طرح حاوي گزارشی دقیق در خصوص تولیدات یا خدمات شرکت، روش هاي تولید، بازار و مشتریان، راهبرد بازاریابی، منابع انسانی، تشکیلات، نیاز به زیرساخت ها و تأمین نیازهاي مالی، منابع تأمین مالی و نحوه استفاده از آنها می باشد .

این فایل دارای کتاب برنامه بازاریابی Business plan به همراه پروژه های انجام شده طرح کسب و کار و نمونه فرم خام Business plan میباشد.

جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید

درباره ی مدیر سایت

کارشناسی مهندسی صنایع/کارشناسی ارشد مهندسی صنایع-صنایع/مسلط به مباحث تصمیم گیری چند شاخصه (MADM) در محیط های قطعی و فازی و خاکستری/ مسلط به نرم افزار های Super Decision - Expert Choice - Visual Promethee

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + هفت =

انجام تخصصی پروژه، پایان نامه و مقاله تصمیم گیری چند معیاره-- کمترین هزینه بالاترین کیفیت ==> تماس یا تلگرام 09338859181تماس باما
+