خانه / پروژه و پایان نامه / پروژه پایانی مهندسی صنایع انتخاب استراتژی با روش AHP
پروژه پایانی مهندسی صنایع انتخاب استراتژی با روش AHP

پروژه پایانی مهندسی صنایع انتخاب استراتژی با روش AHP

تکنیک AHP از تکنیک های پر کاربرد در مهندسی صنایع و مدیریت می باشد که زیر مجموعه تکنیک های تصمیم گیری چند معیاره است در ادامه میتوانید پروژه پایانی مهندسی صنایع را به رایگان دانلود کنید. این پروژه در رابطه با بررسی استراتژی های کسب و کار و انتخاب استراتژی برتر می باشد که برای انتخاب استراتژی از روش AHP استفاده کرده است مطالعه موردی این پروژه شرکت آجر نمای هما است. روند کار بدین صورت است که ابتدا بر اساس ادبیات موضوع و پیشینه تحقیق عوامل و معیارهای موثر بر استراتژی کسب و کار استخراج می شود سپس با استفاده از پرسشنامه AHP به بیان اهمیت هر کدام از این معیارها در شرکت مورد مطالعه پرداخته می شود.

روش ahp از تکنیک های پر کاربرد در زمینه تصمیم گیری چند معیاره است که هدف آن رتبه بندی و وزن دهی به عوامل پژوهش است در این روش با استفاده از مقایسات زوجی می توان اوزان عوامل را محاسبه کرد این روش بیشتر در نرم افزار اکسپرت چویس (expert choice) پیاده سازی می شود. در این پروژه نیز ابتدا بر اساس معیارهایی، یکسری استراتژی کسب و کار معرفی شده اند و سپس بهترین استراتژی انتخاب شده است.

اهداف این پروژه به صورت زیر می باشد:

  • انتخاب بهترین استراتژی کسب و کار با روش تحلیل سلسله مراتبی (AHP)
  • مشخص نمودن مهم ترین معیارها برای تولید محصولات شرکت
  • اولویت بندی مهم ترین معیارها بر طبق نظر مدیران شرکت

دریافت فایل


پروژه پایانی مهندسی صنایع انتخاب استراتژی با روش AHPجهت ورود به صفحه پکیج پروژه های AHP و ANP اینجا را کلیک کنید

همچنین

پروژه پایانی مهندسی صنایع انتخاب استراتژی با روش AHPتعدادی پروژه پایانی مهندسی صنایع به صورت کامل در لینک زیر قرار داده شده است. جهت ورود به صفحه دانلود پروژه های پایانی مهندسی صنایع اینجا را کلیک کنید.


  • پروژه فرایند تحلیل سلسله مراتبی (AHP)
  • پروژه تصمیم گیری چند معیاره
4٫9

درباره ی مدیر سایت

کارشناسی مهندسی صنایع/کارشناسی ارشد مهندسی صنایع-صنایع/مسلط به مباحث تصمیم گیری چند شاخصه (MADM) در محیط های قطعی و فازی و خاکستری/ مسلط به نرم افزار های Super Decision - Expert Choice - Visual Promethee

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

انجام تخصصی پروژه، پایان نامه و مقاله تصمیم گیری چند معیاره-- کمترین هزینه بالاترین کیفیت ==> تماس یا تلگرام 09338859181تماس باما
+