تبلیغ دوم صنایع بیست
خانه / پروژه و پایان نامه / دانلود رایگان پروژه درس اقتصاد مهندسی
پروژه درس اقتصاد مهندسی

دانلود رایگان پروژه درس اقتصاد مهندسی

دانلود رایگان پروژه درس اقتصاد مهندسی
5 امتیاز در مجموع 1 رای از 1 تا 5
جهت حمایت از ما، لطفا امتیاز این پست را از طریق ستاره های بالا مشخص کنید (فقط بر روی ستاره ها کلیک کنید)

اقتصاد مهندسی یکی از دروس تخصصی و اصلی مهندسی صنایع می باشد که یادگیری این درس هم در ارشد و هم در صنعت بسیار به دانشجویان کمک خواهد نمود. در درس اقتصاد مهندسی به بررسی اقتصادی بودن پروژه ها می پردازیم. یعنی در مقایسه بین چندین طرح آیا از نظر اقتصادی به صرف است که طرح ها اجرا شود و یا اینکه کدام طرح ها اجرا شود بهتر است. حال این اقتصادی بودن می تواند در مورد خرید ماشین آلات و یا وسایل نیز باشد که در این درس به آن ها اشاره می شود.

این پروژه به بررسی اقتصادی بودن سه طرح سد سازی می پردازد. در این پروژه ما به بحث اقتصاد مهندسی سد سازی می پردازیم و تحلیل های اقتصادی را بر روی آن انجام خواهیم داد. گزینه ها با استفاده از نسبت منافع به مخارج (B/C) با هم مقایسه شده اند و در نهایت بهترین طرح انتخاب شده است. اقتصاد مهندسی از دروس مهم مهندسی صنایع است که علاوه بر آکادمیک در صنعت نیز حائز اهمیت است.

این پروژه در 29 صفحه و در قالب pdf تدوین شده است

دانلود پروژه

گیف اشاره 2دوستان عزیز همچنین یک پروژه کامل دیگر از درس اقتصاد مهندسی که به بررسی اقتصادی بودن ساختمان 8 طبقه می پردازد در لینک زیر قرار داده شده است. این پروژه تمامی محاسبات تکنیک های اقتصاد مهندسی در قالب اکسل آورده شده است.
اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی

درباره ی مدیر سایت

کارشناسی مهندسی صنایع/کارشناسی ارشد مهندسی صنایع-صنایع/مسلط به مباحث تصمیم گیری چند شاخصه (MADM) در محیط های قطعی و فازی و خاکستری/ مسلط به نرم افزار های Super Decision - Expert Choice - Visual Promethee

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف 85 درصدی فیلم آموزش زمان سنجی به مناسبت سال جدید به مدت محدودجهت دانلود کلیک کنید
+