تبلیغ دوم صنایع بیست
خانه / پروژه و پایان نامه / دانلود رایگان پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع
دانلود رایگان پایان نامه ارشد مهندسی صنایع مدیریت دانش و پویایی سیستم

دانلود رایگان پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع

دانلود رایگان پایان نامه کارشناسی ارشد مهندسی صنایع
4 امتیاز در مجموع 1 رای از 1 تا 5
جهت حمایت از ما، لطفا امتیاز این پست را از طریق ستاره های بالا مشخص کنید (فقط بر روی ستاره ها کلیک کنید)

این پایان نامه ارشد مهندسی صنایع به صورت کاملا رایگان جهت دانلود قرار گرفته است. موضوع این پایان نامه در رابطه با مدیریت دانش در پروژه ها و بررسی تاثیرات با رویکرد پویایی سیستم با استفاده از نرم افزار ونسیم vensim می باشد.

هدف از انجام این تحقیق شناخت عوامل مؤثر و شاخصه های سنجش در مدیریت دانش (نگهداری و به اشتراك گذاری) و ارائه راهكارهایی برای تقویت فرایند مدیریت دانش در پروژه ها می باشد. سپس با استفاده از پویایی سیستم تمامی این عوامل در كنار یكدیگر قرار گرفته و نحوه اثرگذاری آنها بر یكدیگر مشخص خواهد شد. سپس با مقایسه این روشها و استفاده از پویایی سیستم، چارچوب نهایی برای نگهداری و به اشتراك گذاری دانش با مطالعه چندین شركت كه در زمینه انجام فعالیتهای پروژهای فعالیت دارند تدوین خواهد شد.

دوستان عزیز یک سمینار کارشناسی ارشد مهندسی صنایع با عنوان “رویکردها و چالش های پیاده سازی مدیریت دانش در سازمان های دانش بنیان پروژه محور” به صورت فایل  WORD و فایل پاورپوینت در لینک زیر قرار داده شده است که بعد از پرداخت آنلاین می توانید آن را دانلود کنید.

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی

درباره ی مدیر سایت

کارشناسی مهندسی صنایع/کارشناسی ارشد مهندسی صنایع-صنایع/مسلط به مباحث تصمیم گیری چند شاخصه (MADM) در محیط های قطعی و فازی و خاکستری/ مسلط به نرم افزار های Super Decision - Expert Choice - Visual Promethee

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف 85 درصدی فیلم آموزش زمان سنجی به مناسبت سال جدید به مدت محدودجهت دانلود کلیک کنید
+