تبلیغ دوم صنایع بیست
خانه / جزوات درسی / کتاب نمونه پروژه های مدیریت و کنترل پروژه با نرم افزار MSP2010
کتاب نمونه پروژه های MSP

کتاب نمونه پروژه های مدیریت و کنترل پروژه با نرم افزار MSP2010

کتاب نمونه پروژه های مدیریت و کنترل پروژه با نرم افزار MSP 2010

نویسنده: نادر خرمی راد

این کتاب دارای 90 صفحه و در قالب فایل PDF می باشد. در این کتاب مثال های متعدد از نرم افزار MSP در قالب فایل PDF آورده شده است. و گام به گام با نرم افزار پیش رفته است. جهت دانلود رایگان کتاب نمونه پروژه های مدیریت و کنترل پروژه با نرم افزار MSP2010 اینجا را کلیک کنید

در زیر قسمتی از این کتاب آورده شده است که به بررسی یک پروژه می پردازد:

در این پیوست مراحل برنامه ریزی و کنترل پروژهای فرضی انجام خواهد شد. در خلال این تمرین مقدار کمی از مهارت های کتاب به طور عملی بررسی خواهند شد. پروژه فرضی یک ساختمان چهار طبقه مسکونی است که به عهده یک پیمانکار ساختمانی گذاشته شده است. طراحی ساختمان را مشاورتی انجام داده است و نقشه ها تکمیل هستند.

استخراج مواد قراردادی

اولین قدم این است که قرارداد پروژه را مطالعه کنید و مواردی که اهمیت دارند را از آن استخراج کنید. مهم ترین مورد، تاریخ شروع و پایان پروژه است.

استخراج فعالیت ها

در قدم بعد باید نقشه ها را مطالعه کنید. ساختمان چهار طبقه است، یک زیرزمین، همکف و دو طبقه روی آن. زیربنای هر طبقه ۱۲۰ متر مربع است. اسکلت بتنی است و سفت کاری با مصالح نوین (دیوارهای سبک) اجرا می شود. نازک کاری و تاسیسات ساختمان نیز معمولی است. اگر مهارت کافی داشته باشید می توانید لیست فعالیت ها را از نقشه ها و سایر استاد طراحی استخراج کنید، ولی در هر حال باید برای تکمیل اطلاعات با سرپرست های گروه های کاری نیز مصاحبه کنید. فرض کنید سه سرپرست برای ابنیه، تاسیسات مکانیکی و تاسیسات برقی وجود دارد. لیست فعالیت هایی که از هریک از آن ها تحویل گرفته اید از این قرارند:
ابنیه: عملیات خاکی، فونداسیون، اسکلت، دیوارهای خارجی (پانل های گچی سنگین)، دیوارهای داخلی گچ برگ های سبک)، فرش کف، قرنیز، پرداخت روی دیوارها و سقف ها، نقاشی، محوطه سازی.


مطالب مشابه و مرتبط:

  • پروژه msp
  • نمونه پروژه های کنترل پروژه
  • دانلود کتاب نادر خرمی
4٫8

درباره ی مدیر سایت

کارشناسی مهندسی صنایع/کارشناسی ارشد مهندسی صنایع-صنایع/مسلط به مباحث تصمیم گیری چند شاخصه (MADM) در محیط های قطعی و فازی و خاکستری/ مسلط به نرم افزار های Super Decision - Expert Choice - Visual Promethee

2 دیدگاه

  1. مرسی

  2. علی محمودپور

    با تشکر از حسن نظر جنابعالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − هفت =

مشاوره و انجام تخصصصی پروژه ها، مقالات و پایان نامه های تصمیم گیری چند معیاره | تماس 09338859181
+