تبلیغ دوم صنایع بیست
خانه / پروژه و پایان نامه / پروژه ارزیابی کار و زمان شرکت تولیدی شیر کنترل هوا
پروژه رایگان ارزیابی کار و زمان شیر کنترل هوا

پروژه ارزیابی کار و زمان شرکت تولیدی شیر کنترل هوا

ارزیابی کار و زمان به دو دسته زمان سنجی (حرکت سنجی) و کار سنجی (روش سنجی) تقسیم می شود. این یک پروژه کامل ارزیابی کار و زمان مهندسی صنایع می باشد که به رایگان جهت دانلود قرار داده شده است. محصول انتخابی در این پروژه شیر کنترل هوا می باشد. این پروژه دارای سه فاز می باشد:

  • فاز اول: تعیین مشخصات و الزامات
  • فاز دوم: ثبت فرایند تولید و تحلیل کلی
  • فاز سوم: تجزیه و تحلیل و بهینه سازی

در این پروژه در قسمت کارسنجی انواع جداول و نمودارهای مربوطه مانند جدول فرایند عملیات، جدول نوع ماشین، نمودار از-به، نمودار فرایند عملیات و… آورده شده است و در قسمت زمان سنجی نیز زمان سنجی به روش stop watch صورت گرفته است. دوستان عزیز توجه داشته باشید این درس از دروس بسیار کاربردی مهندسی صنایع است مخصوصا بحث زمان سنجی در اکثر شرکت ها و کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد. تیم صنایع 20، فیلم آموزش زمان سنجی (رویکرد صنعت محور) را با توجه به نیاز صنعت تهیه کرده است که از طریق همین سایت می توانید سرچ کنید و آنلاین دانلود کنید.

انتخاب و معرفی محصول با ذکر دلیل

محصول انتخابی جهت تکمیل پروژه، شیر کنترل هوا مدل 51c-NC است. با توجه به فرایندهای مختلف از جمله ریخته گری و ماشین کاری و همچنین حمل و نقل مورد نیاز قطعات از واحدهای مختلف و عملیات مونتاژ که از دیدگاه زمان سنجی اهمیت دارند این محصول انتخاب شد. همچنین این محصول جزء تولید دائمی این کارخانه است و به همین دلیل ارزش مطالعه کار و زمان را دارد. نقشه صنعتی و نقشه انفجاری در شکل زیر آورده شده است.

پروژه طرح ریزی شیر کنترل هوا

دریافت فایل


گیف اشاره 2علاوه بر پروژه بالا یک پروژه ارزیابی کار و زمان با فرمت WORD و در 90 صفحه در لینک زیر قرار داده شده است. این یک پروژه آماده می باشد که توضیحات آن در لینک زیر آورده شده است (به دلیل اینکه دوستان بتوانند به عنوان پروژه پایانی تحویل دهند و در گوگل غیر قابل جستجو باشد از آوردن مستقیم توضیحات در این صفحه خودداری شده است).


مطالب مشابه و پیشنهادی:

  • پروژه ارزیابی کار و زمان
  • ارزیابی کار و زمان مهندسی صنایع
5٫0

درباره ی مدیر سایت

کارشناسی مهندسی صنایع/کارشناسی ارشد مهندسی صنایع-صنایع/مسلط به مباحث تصمیم گیری چند شاخصه (MADM) در محیط های قطعی و فازی و خاکستری/ مسلط به نرم افزار های Super Decision - Expert Choice - Visual Promethee

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

مشاوره و انجام تخصصصی پروژه ها، مقالات و پایان نامه های تصمیم گیری چند معیاره | تماس 09338859181
+