خانه / پروژه و پایان نامه / پروژه رایگان شبیه سازی با ارنا (مسافران فرودگاه)
شبیه سازی مسافران فرودگاه در ارنا arena

پروژه رایگان شبیه سازی با ارنا (مسافران فرودگاه)

پروژه رایگان شبیه سازی با ارنا (مسافران فرودگاه)پروژه رایگان شبیه سازی با ارنا (مسافران فرودگاه)

نرم افزار ارنا یکی از  قدرتمندترین نرم افزارهای شبیه سازی است. این پروژه به بررسی سیستم صف مسافران در فرودگاهی می پردازد. مساله به این صورت است که فرودگاهی دو کریدور دارد که در هر کریدور مسافرانی با آهنگ متفاوت از راه میرسند. در این پروژه تعداد 500 مسافر شبیه سازی می شود و در نرم افزار ارنا (arena) اجرا می شود.

اصول شبیه سازی ار دروس اصلی و مهم مهندسی صنایع است که در مقطع کارشناسی تدریس می شود این درس به شبیه سازی سیستم های واقعی که به نحوی با اصول صف هم راستا هستند می پردازد. یادگیری این درس و همچنین نرم افزار ارنا یکی از نقاط قوت در شغل آینده دانشجویان این رشته است. قطعا یادگیری و تمرین پروژه های ارنا باعث تجربه بیشتر در این زمینه می شود. این پروژه همانطور که در بالا توضیح داده شد در مورد شبیه سازی صف مسافران فرودگاه است. که در واقع مسافران با استفاده از دو ورودی وارد سیستم می شوند. همچنین تعداد مسافران مشخص است.

دانلود پروژه


پروژه رایگان شبیه سازی با ارنا (مسافران فرودگاه)دوستان عزیز همچنین جهت دانلود پکیج پروژه های انجام شده که تعداد 13 پروژه کامل شبیه سازی توسط نرم افزار Arena می باشد اینجا را کلیک کنید. پروژه های موجود در این پکیج به صورتی معرفی شده اند که موتورهای جستجو قادر به جستجوی آن ها نیستند و دانشجویان عزیز به راحتی می توانند به عنوان پروژه درسی تحویل دهند.


درباره ی مدیر سایت

کارشناسی مهندسی صنایع/کارشناسی ارشد مهندسی صنایع-صنایع/مسلط به مباحث تصمیم گیری چند شاخصه (MADM) در محیط های قطعی و فازی و خاکستری/ مسلط به نرم افزار های Super Decision - Expert Choice - Visual Promethee

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =