خانه / پروژه و پایان نامه / دانلود نمونه پروژه های AHP و ANP
دانلود پروژه AHP و ANP

دانلود نمونه پروژه های AHP و ANP

روش AHP (فرایند تحلیل سلسله مراتبی) از روشهای پرکاربرد تصمیم گیری چند معیاره است و در بیشتر مقالات و پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرد این روش جهت وزن دهی معیارها و یا رتبه بندی گزینه های پژوهش مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که از نامش پیداش این روش به صورت سلسله مراتب می باشد یعنی به صورت درختی هدف و عوامل پژوهش را در بر می گیرد. شکل زیر یک نمای کلی از این روش است که در این شکل 4 معیار و 3 گزینه داریم. برای حل مدل های ANP عموما از نرم افزار اکسپرت چویس استفاده می شود این نرم افزار از قدرتمندترین نرم افزاری تصمیم گیری چند معیاره است که محیطی ساده و روان دارد و با وارد کردن مدل AHP در این نرم افزار مقایسات زوجی را تشکیل میدهیم و سپس اوزان نسبی و نهایی را محاسبه می کنیم.

دانلود نمونه پروژه های AHP و ANP

روش ANP یا فرایند تحلیل شبکه ای نیز حالت کامل شده روش AHP است در روش ANP روابط درونی بین عوامل نیز در نظر گرفته می شود به عنوان مثال در شکل بالا که مدل AHP را نشان می دهد بین معیارها روابط درونی (سطری) وجود ندارد. در حالی که در روش ANP بین عوامل، گزینه ها و به صورت کلی یک حالت شبکه ایجاد می شود. شکل زیر یک نمای کلی از روش ANP است و همانطور که می بینید روابط درونی بین عوامل برقرار است. این روش توسط نرم افزار سوپر دسیژن قابل پیاده سازی است این نرم افزار به صورت رایگان توسط سایت اصلی قابل دانلود است در این نرم افزار ابزارهای ویژه ای برای تحلیل مدلهای ANP قرار داده شده است از جمله تحلیل حساسیت که یکی از ابزارهای ویژه در این زمینه می باشد.

دانلود نمونه پروژه های AHP و ANP

درس تئوری تصمیم گیری از دروس اختیاری و در بسیاری از رشته ها درس اصلی می باشد که در این درس اصولا از دانشجو پروژه ای به عنوان پروژه درسی درخواست می شود. در این پست تعدادی از پروژه های انجام شده در رابطه با تکنیک AHP و ANP جهت دانلود قرار داده شده است. تمامی این پروژه ها دارای گزارش WORD و فایلهای نرم افزاری هستند. اصولا روش AHP با نرم افزار اکسپرت چویس و روش ANP با نرم افزار سوپردسیژن انجام می شود.

دانلود نمونه پروژه های AHP و ANPدر لیست زیر موضوع پروژه ها به صورت مستقیم آورده نشده است ولی توضیحات هر پروژه در یک فایل مجزا قرار داده شده است تا موتورهای جستجو قادر به یافتن آن نباشند و دانشجو بتواند به راحتی به عنوان پروژه درسی تحویل دهد. ابتدا از طریق لینک “توضیحات” ، موارد مربوط به هر پروژه را مطالعه کنید و در صورت تمایل از لینک روبروی آن خرید آنلاین کرده و لینک دانلود بعد از پرداخت نمایش داده می شود.

1- پروژه شماره 1 (استفاده از دو روش AHP و ANP) / قیمت: 23,000 تومان / توضیحات / لینک خرید و دانلود

2- پروژه شماره 2 (استفاده از روش AHP) / قیمت: 23,000 تومان / توضیحات / لینک خرید و دانلود

3- پروژه شماره 3 (استفاده از روش AHP) / قیمت: 23,000 تومان / توضیحات / لینک خرید و دانلود

4- پروژه شماره 4 (استفاده از روش ANP) / قیمت: 23,000 تومان / توضیحات / لینک خرید و دانلود

5- پروژه شماره 5 (استفاده از روش AHP) / قیمت: 23,000 تومان / توضیحات / لینک خرید و دانلود

6- پروژه شماره 6 (استفاده از روش AHP) / قیمت: 23,000 تومان / توضیحات / لینک خرید و دانلود

7- پروژه شماره 7 (استفاده از روش AHP) / قیمت: 23,000 تومان / توضیحات / لینک خرید و دانلود

8- پروژه شماره 8 (استفاده از دو روش AHP و ANP) / قیمت: 23,000 تومان / توضیحات / لینک خرید و دانلود

9- پروژه شماره 9 (استفاده از دو روش AHP و ANP) / قیمت: 23,000 تومان / توضیحات / لینک خرید و دانلود

 • پروژه AHP
 • پروژه ANP

درباره ی مدیر سایت

کارشناسی مهندسی صنایع/کارشناسی ارشد مهندسی صنایع-صنایع/مسلط به مباحث تصمیم گیری چند شاخصه (MADM) در محیط های قطعی و فازی و خاکستری/ مسلط به نرم افزار های Super Decision - Expert Choice - Visual Promethee

2 دیدگاه

 1. مجتبی بهاری

  سلام
  وقت بخیر
  شماره سریال سوپردسیژن رو چطور می تونم پیدا کنم؟
  خود سایت نرم افزار چیزی نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − یک =

انجام تخصصی پروژه، پایان نامه و مقاله تصمیم گیری چند معیاره-- کمترین هزینه بالاترین کیفیت ==> تماس یا تلگرام 09338859181تماس باما
+