خانه / مقاله-یادداشت / انجام پایان نامه AHP و ANP (فازی و قطعی)
مشاوره پایان نامه AHP و ANP

انجام پایان نامه AHP و ANP (فازی و قطعی)

انجام پایان نامه AHP و ANP (فازی و قطعی)

وبسایت صنایع 20 با دارا بودن تیم تخصصی تصمیم گیری چند معیاره (MCDM) آماده مشاوره و انجام پروژه ها و پایان نامه های روشهای AHP، ANP در محیط های قطعی، فازی و خاکستری است. در این زمینه تیم صنایع 20 دارای تجربه بالا است و تا بحال بیش از 30 ویدیوی آموزشی توسط وبسایت ما تهیه شده است روشهای تحلیل سلسله مراتبی (AHP) و یا تحلیل شبکه ای (ANP) به خصوص در محیط های فازی (fuzzy) و خاکستری (Grey) نیازمند تکنیک های خاص خود هستند و متاسفانه بسیار دیده شده است که روشهای نادرست در این موارد به کار گرفته می شود که باعث بی اعتبار شدن تز و پروژه می گردد لذا باید تکنیک های صحیح در این مقوله روشها استفاده شود.

یکی از مواردی که دلیل اصلی ما برای مشاوره دوستان و دانشجویان در زمینه تصمیم گیری چند معیاره بود این است که در محیط های دانشگاهی اصولاً بسیاری از روشها آموزش داده نمی شود و تنها چند روش کلاسیک فراگرفته می شود و حجم زیادی از مطالعات بر عهده دانشجو قرار میگیرد و به علت نبود منابع مناسب باعث سردرگمی دانشجو و فراگیر می شود. این باعث شد تا ما تجربه چندین ساله خود در این زمینه را در اختیار دانشجویان قرار دهیم تا به آسانی این راه پر از پیچ و خم را طی نمایند.

فرایند کاری ما به این صورت می باشند که ابتدا دانشجو مساله خود را بیان نموده و موضوع خود را شرح می دهد اگر تکنیک خاصی مدنظر داشته باشد که در مورد آن توضیح بیشتری خواهیم داد و اگر تکنیک حل جدیدی مد نظر ندارد متناسب با موضوع پایان نامه، تکنیک های جدید و بروز را پیشنهاد خواهیم داد. از جمله تکنیک هایی که مشاوره خواهیم داد عبارتند از:

1- تکنیک های کلاسیک همانند AHP و ANP (در محیط های قطعی، فازی و خاکستری) و تکنیک های الکتره، ویکور، تاپسیس، دیمتل، ISM، SAW، پرومته و….

2- تکنیک های جدید شامل BWM، SWARA و واسپاس، مولتی مورا، کوپراس، آراس و … (در محیط های قطعی و فازی)

راه ارتباطی ما:

تماس: 09338859181

ایمیل: amini_ie_020 [@] yahoo.com

تلگرام – واتساپ – سروش: 09338859181

درباره ی مدیر سایت

کارشناسی مهندسی صنایع/کارشناسی ارشد مهندسی صنایع-صنایع/مسلط به مباحث تصمیم گیری چند شاخصه (MADM) در محیط های قطعی و فازی و خاکستری/ مسلط به نرم افزار های Super Decision - Expert Choice - Visual Promethee

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *