تبلیغ دوم صنایع بیست
خانه / آموزش های نرم افزاری و غیر نرم افزاری / دانلود رایگان کتاب آموزش شیرپوینت 2010 (sharepoint2010)
آموزش شیرپوینت sharepoint

دانلود رایگان کتاب آموزش شیرپوینت 2010 (sharepoint2010)

دانلود رایگان کتاب آموزش شیرپوینت 2010 (sharepoint2010)
3.5 امتیاز در مجموع 4 رای از 1 تا 5
جهت حمایت از ما، لطفا امتیاز این پست را از طریق ستاره های بالا مشخص کنید (فقط بر روی ستاره ها کلیک کنید)

احتمالا شما هم به تازگی به سازمانی پیوستید که از شیرپوینت استفاده میکند و از شما خواسته اند که از این نرم افزار sharepoint استفاده کنید و یا سازمان شما در حال نصب و پیاده سازی این نرم افزار است و شما در آینده نزدیک انتظار داریدکه از آن می بایست استفاده کنید. الان نسخه های مختلف شیرپوینت در بازار موجود است. از جمله شیرپوینت 2010 ، شیرپوینت 2013 و شیرپوینت 2016. امروز ما به آموزش sharepoint 2010 خواهیم پرداخت و به زودی آموزش sharepoint 2013 و آموزش شیرپوینت 2016 را نیز قرار خواهیم داد.

شیرپوینت چیست؟

شیرپوینت مجموعه ای از سرویس هاییست که تیم کاری را در همگرایی و همکاری بهتر با یکدیگر توانمند می سازد و امکاناتی چون توسعه، به اشتراک گذاری و مدیریت اطلاعات، پیگیری و مدیریت فرآیندهای کسب و کار را دارا می باشد. مزایای بالقوه شیرپوینت عبارتند از افزایش کارایی تیم، انعطاف پذیری بیشتر در برابر تغییرات محیطی، مدیریت محتوا بهتر، کنترل وظایف، کاهش هزینه ها، دستیابی سریعتر به اهداف و انتشار وسیع تر اطلاعات.

شیرپوینت یک پورتال سازمانی است که نگارش اول این فناوری در سال ۲۰۰۱ توسط شرکت مایکروسافت ارائه شد. نگارش دوم در سال ۲۰۰۳ و پس از اعمال توسعه های شگفت انگیز در سال ۲۰۰۷ نگارش سوم آن به بازار نرم افزارهای پورتال پیوست. معماری کاملا باز و حجم وسیع Source Code ها و ابزارهای توسعه رایگان این فناوری، همچنین سازگاری و ارتباط آن با بیشتر تکنولوژی های وب باعث شده تا به عنوان سکوی مطمئن برای پیاده سازی کاربرد های فناوری اطلاعات انتخاب شود این فناوری یک وب پورتال برای دسترسی به مستندات، اطلاعات و نرم افزارهای کاربردی سازمان می باشد و توانایی های شگفت انگیز آن برای مدیریت مستندات، انجام کار گروهی درون سازمانی و پشتیبانی آن از تولید و به گردش در آوردن مستندات و فرم های اداری ، آن را تبدیل به یک بستر نرم افزاری مناسب نموده است. به طور خلاصه مجموعه ابزارها، محصولات و تکنولوژی هایی است که در جهت ایجاد یک بستر اطلاعاتی برای “اشتراک” و “جستجوی اطلاعات در یک محیط اطلاعاتی ” بوجود آمده اید . میتوان این تعریف را معادل با ابزاری برای همکاری اطلاعاتی” دانست.

مشخصات عمومی و مزایای اختصاصی

مهم ترین مشخصه این سیستم این است که به مدیریت فناوری اطلاعات ساز مان این امکان را می دهد تا همه وقت و انرژی خود را صرف طراحی منطقی و اصولی گردش اطلاعات نماید. چرا که جهت طراحی و توسعه کاربردها در این سیستم کمتر نیاز است به لایه های پایین تر هم چون نوشتن کد وارد شد. مدل سازی سازمان و روند تصمیم گیری در یک سازمان دانش محور و یادگیرنده بر اساس استاندارد های مطرح انجام شده و چگونگی بکار بردن ابزارهای داده کاوی به منظور استخراج رویکردهای تولید دانش و تصمیم گیری بهتر مطالعه و پیاده سازی شده است. سیستم مورد نظر روی بستره نرم افزاری شیرپوینت 2013 یا شیرپوینت 2016 و با استفاده از تکنولوژی مدیریت جریان های کاری که در این بستره پیش بینی شده است، طراحی و پیاده سازی می شود. محيط سیستم عامل سرویس دهنده شبکه مایکروسافت و سرویس دهنده وب ، پایگاه داده و سکوی برنامه نویسی می باشد. از آنجایی که Microsoft Sharepoint server یک محیط پرتال برای سازمان ایجاد می کند، امکانات و مزایای عمومی یک پرتال سازمانی را خواهد داشت. این امکانات عبارتند از:

  • قابلیت ایجاد نماهای سفارشی و شخصی سازی برای هر کاربر
  • قابلیت محلی سازی و استفاده از چندین ساعت و تاریخ به صورت همزمان
  • قابلیت جستجو در همه قسمتها و داخل مستندات
  • واحد مرکزی امنیت و کنترل دسترسی کاربران و گروهها
  • امکان راه اندازی و پیکر بندی چندین سرور و سرویس دهی همزمان
  • قابلیت اتصال به همه قسمتها به صورت RSS & Web Service
  • امکان دسترسی از طریق اینترانت، اینترنت و اکسترانت

این کتاب در 270 صفحه و در قالب فایل PDF می باشد که به صورت کامل این نرم افزار را آموزش داده است.

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی

درباره ی مدیر سایت

کارشناسی مهندسی صنایع/کارشناسی ارشد مهندسی صنایع-صنایع/مسلط به مباحث تصمیم گیری چند شاخصه (MADM) در محیط های قطعی و فازی و خاکستری/ مسلط به نرم افزار های Super Decision - Expert Choice - Visual Promethee

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف 85 درصدی فیلم آموزش زمان سنجی به مناسبت سال جدید به مدت محدودجهت دانلود کلیک کنید
+